Onze klant Protime? Great place to work.

Protime ontving voor de 5e keer op rij het prestigieuze Great Place To Work-label voor België.

Elk jaar wordt de tevredenheid van de medewerkers van Belgische ondernemingen en organisaties onderzocht door  de Vlerick Management School, in opdracht van het Great Place to Work instituut.

Een sterke bedrijfscultuur gaat zo blijkt, hand in hand met de hoogste tevredenheidsscore.

Peter s’Jongers, CEO Protime : “Cultuur zal meer en meer de belangrijkste differentiator worden van een onderneming. We zijn dan ook trots dat we ons opnieuw een Best Workplace mogen noemen. Een hele prestatie. Vooral als je weet dat we nu al jaren een duurzame groei kennen van meer dan 10% per jaar, zowel qua omzet als in personeelsaantal.”

Dit jaar ontving Protime ook een Special Award voor Employee Involvement.  Protimers worden vooral gestimuleerd op hun ondernemerschap of intrapreneurship. Dat dit de betrokkenheid verhoogt is natuurlijk mooi meegenomen.

Meer info op www.protime.be